Indie Showcase i Digital Dragons Arena 2024

Weź udział w naszych projektach dla studiów indie

Wypełnij formularz

* Szczegóły programów i regulamin są dostępne pod formularzem.

Poznaj szczegóły programów

Jak działa Indie Showcase?

Indie Showcase to przeprowadzany w ramach konferencji Digital Dragons konkurs, podczas którego prezentowane są nowe – nadchodzące i już wydane – cyfrowe gry niezależne.

 

 1. Wypełnij formularz – podaj swoje dane kontaktowe i udziel dostępu do grywalnych buildów lub kluczy na platformy sklepowe (uwaga: jeśli chcesz zgłosić grę do Areny, musisz też zgłosić się do Indie Showcase!)
 2. Jury złożone z członków zespołu Digital Dragons wybiera 50 tytułów spośród zgłoszeń
 3. Wybrana pięćdziesiątka prezentuje swoje gry w specjalnej strefie ekspozycyjnej na konferencji Digital Dragons oraz na Steam (poprzez udostępnienie wersji demo)
 4. Eksperckie jury wybiera 20 finalistów konkursu, którzy uzyskają specjalne wyróżnienie w strefie ekspozycyjnej
 5. Jury finałowe wybiera trzy najlepsze produkcje, które zostają nagrodzone rzeczowo i statuetkami podczas gali zamykającej konferencję Digital Dragons
 6. Wszystkie gry obecne na konferencji biorą udział w Community Vote – głosowaniu na ulubioną grę publiczności zebranej na wydarzeniu

Jak działa Digital Dragons Arena?

W ramach Digital Dragons Arena 2024 twórcy gier niezależnych mogą zapitchować swoje produkcje przed inwestorami, sponsorami, wydawcami, business angels, VC i mediami podczas konferencji Digital Dragons 2024.

Wydarzenie przeznaczone jest dla projektów zgłaszanych również na Indie Showcase. Jeśli chcesz więc wziąć udział w Digital Dragons Arenie, wypełnij formularz zgłoszeniowy na IS i zaznacz odpowiedni checkbox.

 

 1. Wypełnij formularz, koniecznie zaznaczając także dodatkową opcję zgłoszenia na DD Arenę
 2. Jury złożone z członków zespołu Digital Dragons dokonuje selekcji projektów
 3. Zespół Digital Dragons pracuje z wyłonionymi zespołami nad ich prezentacją
 4. Podczas konferencji Digital Dragons zespoły pitchują bezpośrednio przed inwestorami, sponsorami, wydawcami i innymi gośćmi

 

Dzięki udziałowi w Digital Dragons Arenie nie tylko zyskujesz szansę na potężne wsparcie u startu swojego projektu, ale też zdobywasz większą widoczność na samej konferencji, co może przełożyć się na przewagę w ramach rywalizacji w Community Vote w ramach Indie Showcase!

Infografika

Masz pytanie?

Napisz wiadomość!

Klaudia Stawska-Magdziak

Specjalista ds. akceleracji w branży gier
 • [javascript protected email address]