Digital Dragons Arena

DD ARENA 2024

20 Maja 2024

12.00 - 13.00

Centrum Kongresowe ICE Kraków

Konferencja Digital Dragons  2024

Czym jest DD Arena?

DD Arena to jedna z wielu aktywności biznesowych na konferencji Digital Dragons. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną starannie wyselekcjonowane studia, które aktywnie poszukują wydawców, inwestorów i ekspozycji w mediach ze względu na swoją dojrzałość.

 

Chcielibyśmy, aby wydarzenie było treściwe, ale krótkie, dlatego starannie wybraliśmy niewielką liczbę zespołów, które zaprezentują swoje projekty.

Dla kogo?

DD Arena jest skierowana do inwestorów i wydawców poszukujących nowych projektów i/lub twórców kodu. Ale także do mediów i influencerów z branży, którzy szukają interesujących gier, aby podzielić się nimi ze swoimi społecznościami.

 

Zespół Inkubatora i Akceleratora Digital Dragons ocenił blisko 100 pitchdecków, z których wybraliśmy 9 najbardziej obiecujących projektów. Staramy się pokazywać projekty reprezentujące różne gatunki i platformy, aby jak najszerzej zaprezentować studia, z którymi współpracujemy.

 

Mamy nadzieję, że te kilka starannie wybranych studiów wzbudzi Twoje zainteresowanie. Więcej projektów zostanie zaprezentowanych w Libretto - dostępnym po DD Arena dla tych, którzy subskrybują naszą listę mailingową.

 

DD Arena 4DD Arena 4DD Arena 4DD Arena 4DD Arena 4

Świetna okazja do znalezienia nowego, interesującego projektu

Odkryj nowe gry niezależne i zainteresuj nimi swoją społeczność

Starannie wyselekcjonowane studia z obiecującymi projektami

Krótkie, konkretne i dobrze przygotowane prezentacje

Więcej studiów i projektów w Libretto

Masz pytanie?

Bądźmy w kontakcie!

Klaudia Stawska Magdziak

specjalista ds. akceleracji w branży gier
  • [javascript protected email address]
  • +48 690 082 094