Miejsce

Centrum Kongresowe ICE Kraków

Zobacz na mapie

Miejsce

Centrum Kongresowe ICE Kraków

More

Miejsce

Centrum Kongresowe ICE KRaków

Zobacz na mapie
  • 1
  • 2
  • 3
1 3
<
>

Centrum Kongresowe ICE Kraków to nowoczesny obiekt światowej klasy, spełniający wymagania międzynarodowych kongresów, zaprojektowany z myślą o organizacji różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i społecznych, takich jak kongresy, konferencje, koncerty, wystawy. Wysoki standard budynku plasuje go wśród najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych centrów kongresowych w Europie. Centrum Kongresowe ICE Kraków znajduje się w ścisłym centrum Krakowa i jest doskonale skomunikowane z krakowskim lotniskiem oraz Dworcem Głównym.

 

Przeszklone, trzypiętrowe foyer z widokiem na Wawel tworzy przestronną przestrzeń wystawienniczą dla wszystkich stoisk sponsorów i Indie Showcase. Pozwala to również na powiększenie strefy networkingu biznesowego i zapewnia uczestnikom większe poczucie swobody. Sale konferencyjne o najwyższych standardach akustyki i mechaniki scenicznej pozwalają w pełni docenić prelekcyjną część Digital Dragons.

Dojazd

Centrum Kongresowe ICE Kraków znajduje się w centrum Krakowa, tuż nad Wisłą, naprzeciwko Zamku Królewskiego na Wawelu. Podróż z lotniska zajmuje około 20 minut, a z dworca kolejowego i autobusowego dojazd do ICE Kraków zajmuje zaledwie kwadrans.

 

Z Dworca Głównego tramwajem nr 52 (kierunek Czerwone Maki P+R) lub autobusem nr 424 (kierunek Os. Podwawelskie).

 

Z lotniska Balice autobusem nr 252 (kierunek Os.Podwawelskie).

 

Kraków Airport Taxi ma monopol na obsługę Starego Miasta, pobierając za przejazd około 80-100 PLN.

 

W przypadku innych podróży polecamy wyszukiwarkę połączeń komunikacji miejskiej krakow.jakdojade.pl. Można tam sprawdzić rozkłady jazdy transportu publicznego, znaleźć przystanki i zaplanować optymalną podróż.

 

Jeśli podróżujesz taksówką, upewnij się, że jest ona wyraźnie oznakowana, z wyświetloną nazwą firmy i numerem telefonu, a także naklejką z cenami w oknie. W nocy i w niedziele ceny za przejazd wzrastają nawet o 50%. Aby zamówić taksówkę, musisz zadzwonić z wyprzedzeniem lub udać się na postój taksówek.

 

Uber, Bolt i inne aplikacje do podróżowania są również dostępne w Krakowie.