Indie Showcase

Indie Showcase

Indie Showcase

Indie Showcase

Indie Showcase

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 5
<
>

O projekcie

Indie Showcase to przegląd wyselekcjonowanych, najlepszych, najciekawszych tytułów na scenie niezależnej – gier już wydanych lub bliskich premiery. Co roku zapraszamy kilkadziesiąt wybranych developerów do zaprezentowania grywalnych wersji swoich gier podczas konferencji Digital Dragons. 20 z nich walczy o główne nagrody. Wszyscy starają się przykuć uwagę inwestorów, wydawców, a także innych developerów i gości konferencji, którzy w otwartym głosowaniu przyznają własną nagrodę – Community Vote.

Zwycięzcy 2023

rozwińzwiń ↓

1 miejsce – SacriFire (Pixelated Milk)
2 miejsce – Tarnished Blood (Juggler Games)
3 miejsce – The Wandering Village (Stray Fawn Studio)
Community Vote  – Backpack Hero (Jaspel)
Techland Special Award – Through the Nightmares (SandmanTeam)

Finaliści 2023

rozwińzwiń ↓

(POL) Pixelated Milk – SacriFire

(POL) Mooneaters – Everdream Valley

(SGP) YYZ – Havendock
(POL) Far From Home – Forever Skies

(POL) Event Horizon – Dark Envoy

(USA) Jaspel – Backpack Hero

(POL) Juggler Games – Tarnished Blood

(POL) Eleven Puzzles – Unsolved Case

(POL) Superstatic – Liberté

(USA) `14 Hours Productions – Dead Horizon

(SUI) Stray Fawn Studio – The Wandering Village

(POL) Hyperstrange S.A. – Blood West

(CAN) A-Game Studios – Star Salvager

(POL) Star Drifters – First Dwarf

(POL) Purple Ray Studio – Boti: Byteland Overclocked

(POL) 2Dynamic Games / Star Drifters – Lumencraft

(POL) My Next Games – Hank: Drowning On Dry Land

(POL) Wooden Alien – Space Prison

(UKR) SandmanTeam – Through the Nightmares

(SUI) LUAL Games KIG – [I] doesn’t exist

Wszyscy uczestnicy 2023

rozwińzwiń ↓

(USA) Jaspel – Backpack Hero

(POL) Redi Games – Epic Party Quest
(POL) Superstatic – Liberté
(POL) Event Horizon – Dark Envoy
(POL) Pixelated Milk – SacriFire
(POL) Bohemian Pulp – Let Bions Be Bygones
(POL) Exit Plan Games – Bang on Balls: Chronicles
(SUI) Stray Fawn Studio – The Wandering Village
(POL) My Next Games – Hank: Drowning On Dry Land
(POL) Kautki Cave – Flame Keeper
(POL) Mercat Games – Frigato: Shadows of the Caribbean
(POL) Star Drifters – First Dwarf
(POL) 2Dynamic Games / Star Drifters – Lumencraft
(POL) Laki Studios – Oaken
(POL) Juggler Games – Tarnished Blood
(CAN) A-Game Studios – Star Salvager
(POL) Act Zero – We. The Refugees: Ticket To Europe
(UKR) SandmanTeam – Through the Nightmares
(POL) Baltoro Games – Pixel Cafe
(POL) Wooden Alien – Space Prison
(POL) Purple Ray Studio – Boti: Byteland Overclocked
(CAN) MANGLEDmaw Games – Amanda the Adventurer
(SUI) LUAL Games KIG – [I] doesn’t exist
(POL) Mooneaters – Everdream Valley
(POL) Image Power S.A. – Cruise Ship Manager
(SUI) Dreamhunt Studio – Unpetrified
(GBR) Onion Soup Interactive Ltd – SUPER 56
(SGP) YYZ – Havendock
(POL) Far From Home – Forever Skies
(POL) Hyperstrange S.A. – Blood West
(POL) DVD Unicorns – Bytebond
(POL) 9UNZ – UNABLES
(SRB) Kontraktor Entertainment – Szrot
(POL) biksbit.games – WetBread
(DEU) Dexai Arts – Techno Banter
(POL) Enlite Team – Enlite
(POL) Tymoteusz Pietruszka – Primal Fray
(POL) RedDeer.Games – Cat’s Cosmic Atlas
(POL) NE Games – Project Bridge
(POL) Always Too Late – Holy Stick!
(USA) `14 Hours Productions – Dead Horizon
(POL) Eleven Puzzles – Unsolved Case
(POL) MS Games – AirportSim
(POL) Robert Kopania – 1000 Rogues

Poprzedni zwycięzcy

rozwińzwiń ↓

2022

BEST INDIE MOBILE GAME: Railbound, developer & publisher: Afterburn
BEST INDIE GAME – 3rd Place: Lost in Play, developer: Happy Juice Games, publisher: Joystick Ventures
BEST INDIE GAME – 2nd Place: Batora: Lost Haven, developer: Stormind Games, publisher: Team17
BEST INDIE GAME – 1st Place: Sucker for Love: First Date, developer: Akabaka, publisher: DreadXP
COMMUNITY VOTE WINNER: Hamster Playground, developer & publisher: We Dig Gam

 

2021

Hello Neighbor 2, Eerie Guest, Netherlands

 

2020

Indie Showcase – Gamedec, Anshar Studios, Poland

Indie Celebration – Ghostrunner, One More Level, Poland

 

2019

Tsioque, Smile Studio, Poland

 

2018

Best Indie Game: Tsioque (OhNoo)

Best Mobile Indie Game: Wanderlust (Different Tales)

Best Student Game: Pixboy Team

Community Vote: Wanderlust (Different Tales)

Graczpospolita.pl Award: Hungry Baby: Party Treats (Digital Melody)

Ustatkowany Gracz Award: Shing! (Mass Creation)

TVGry Award: Inkulinati (Yaza Games)

Gry-Online Award: Tsioque (OhNoo)

Technical Sponsor AMD Award: Tsioque (OhNoo)

 

2017

1st Prize: My Memory of Us (Juggler Games)

2nd Prize: We the Revolution (Polyslash)

3rd Prize: Don’t Escape: 4 Days in Wasteland (Scriptwelder Studio)

 

2016

1st Prize: 911 Operator (Jutsu Games)

2nd Prize: Crush Your Enemies (Vile Monarch)

3rd Prize: Book of Demons (Thing Trunk)

Community Vote: Out of Reach (Space Boat Studios)

 

2015

1st Prize: The Shadowborn (My Next Games) – now Soulblight

2nd Prize: Lichtspeer (Lichthund)

3rd Prize: Bulb Boy (Bulbware)

Best Mobile Indie game: ZombieBucket (Mateusz Janczewski)

Best Arcade Game: Angry John

Best Unity Game: PixWing

1ndie World Award: The Shadowborn (My Next Games) – now Soulblight

Indie Showcase Gala 2023

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Klaudia Stawska-Magdziak

Specjalista ds. akceleracji w branży gier
  • [javascript protected email address]
  • +48 690 082 094